İzmir Çetesi 11. Bölümİzmir Çetesi acı gerçekle yüzleşiyor!
Nadya adıyla tanıdıkları Kumsal tarafından dolandırıldığını anlayan İzmir Çetesi ne olursa olsun onu bulmaya ve intikamlarını almaya karar verir. Ancak onları tuzağa düşürün asıl kişi Kumsal değil; varlığını bile unuttukları eski düşmanları Uzun İsmail'dir.
Komiser Zeki ise soygundan sonra onları yakalamaya iyice kafayı takmıştır ve soruşturmayı genişletir. Mahmure ve Elif'e kadar uzanır eli. Artık herkes her şeyi öğrenmiştir. Selami ve Ateş'e destek olan, onlara inanan tek kişi Cemal'dir.
Mira ise Ateş ve Selami hakkında öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilmez haldedir. Bu sırrı tek başına taşıyamayacağını anlayınca Duru'ya gider. Duru Selami'nin evli olduğu şokunu henüz atlatamamışken bir de üzerine dolandırıcı olduğunu öğrenince onu tamamen hayatından çıkarmaya karar verir. Tüm bu olanlara rağmen Elif'ten gelen bir haberle tüm derdini unutacaktır.
Ancak Mira kalbi ve aklı arasında sıkışıp kalmıştır. Sonunda vicdanının sesine yenik düşen Mira Duru'yu da ikna ederek Selami ve Ateş'i ihbar etmeye karar verir.


Yayın Tarihi: 7 Mayıs Cumartesi
Yayın Saati: 20.00