Küçük Kadınlar

57.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Küçük Kadınlar dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Küçük Kadınlar dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
112. Bölüm

112. Bölüm


Ozan ile Armi restleşiyor! Armi Ozan'nın birlikte olma blöfünü görür...Yeliz ise Ceyhun ile beraber Ozan'nın oğlunu kaçırır.

Ozan, Armi'nin gerçek niyetini öğrenmek için onu kendisi ile yatağa girmeye zorlar. Eğer gerçek karı koca gibi yaşayacaklar ise kalmasını yoksa gitmesi gerektiğini söyler. Babasının ölümü ile ilgili ipucu bulmak zorunda olan Armi, Ozan'nın bu blöfünü görür.
Yeliz ise Ceyhun ile harekete geçer Berkay'ı okul çıkışı kaçırırlar. Asiye ise Eylül ile Ali'nin arasındaki yakınlığı gördükçe kahrolmaktadır. Tekrar hocaya gider daha uygun bir büyü yaptırmanın yolunu bulur. Cansu okulda bir arkadaşından hiç beklemediği bir teklif alır.
Bilge ise Şeyma ile okul gazetesi çıkarma konusunda rekabete girer. Ancak Gözde'nin intikamını almaya çalışan Şeyma rekabete hemen şaibe bulaştırır.
Berkay'ın kaçırıldığını haberi bomba etkisi yaratır. Ozan ve Gaye'yi sakinleştirmek kolay değildir. Armi, Eylül ve Ali ile birlikte Yeliz'i bulmak için harekete geçerler.


Yayın Tarihi: 15 Ocak Cumartesi
Yayın Saati: 20:00