Küçük Sırlar

19.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Küçük Sırlar dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Küçük Sırlar dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
55. Bölüm

55. BölümÖmer Ayşegül ve Çetin'in ilişkisini öğrendiğinde adeta delirir. Bu büyük bir skandaldır. Ayşegül ve Çetin'i önüne katıp eve götürür. Neslişah'a da hesap sorar.
Su, hastanede her şeyi babaannesine anlatmıştır. Polise ifade verirken Ayşegül'den de şikayetçi olur. Ömer, Ayşegül'ü emniyete götürür. Olayı inkar etmesini telkin eder. Sonrasında da elinden telefonunu, çantasını alarak onu zorla bir plazaya götürüp bir odaya hapseder. Neslişah'la ikisi onu bir an önce yurtdışında bir okula göndererek uzaklaştırmaya karar vermişlerdir.
Çetin ve Ömer büyük bir kavga ederler. Çetin Ayşegül'e ulaşmak için uğraşır. Şehrin altını üstüne getirir. Ayşegül kapatıldığı yerden kaçmaya çalışır. Bu arada zamanları azalmaktadır.
Arzu, Ali ile barışmanın mutluluğu içindedir, ama ne yapıp etmeli ve kendisini Su'ya affettirmelidir. Bunun için ilginç bir yol bulur ve Fikriye hanımın karşısına dikilip, Su ve Demir'in aslında evlenmek istemedikleri gerçeğini ona söyler.
Çetin, Ayşegül'e ulaşmak için son çare Su'ya gidip ondan yardım ister ama Su onu reddeder. Bu arada olayı gören bir şahit çıkar ve Ayşegül'ün yurtdışına kaçırılması ihtimali tehlikeye girer. Ömer Su'dan şikayetini geri çekmesini ister. Böylece Ayşegül yurtdışına gidecek ve Su onu bir daha hiç görmeyecektir. Konu da kapanacaktır. Su bunu bir şartla kabul eder. Ayşegül'ün, nişanına gelip herkesin gözü önünde ondan özür dilemesini ister. İki düşman yeniden karşılaşacaktır. Bir dönemin sonuna gelmişlerdir. Artık hesaplar sonsuza kadar kapanacaktır.


Yayın Tarihi : 2 Eylül Cuma
Yayın Saati : 20:00