Maskeli Balo

1.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Maskeli Balo dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Maskeli Balo dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
4. Bölüm

4. Bölüm
Zuhal ve Ali Cemal’in basına gizlice sızdırdığı fotoğraflar yüzünden ortalık karışır… Fotoğraflarla ilgili basında çıkan spekülasyonlar sayesinde, parti içinde rakiplerine karşı  ciddi kozlar ele geçiren Ali Cemal, karşı hamlelere başlar.

Zeynep ise, haberin perde arkasında babasının olduğunu öğrenir; onunla ilgili şüpheleri ve soru işaretleri gün geçtikçe artmaya başlamıştır… Hayatındaki en önemli kişi, idolü babasıyla ilgili düşüncelerinde ciddi değişiklikler olmuştur. Öte yandan Demirhan Holding’in ölen CEO’sunun eşi,  tekrar otopsi yapılmasını ister. Mehmet bunun üzerine biraz rahatlar ama bu meçhul cinayetin üzerine gitmeye ve gerçekleri kamuoyuyla paylaşmaya kararlıdır. Bu arada Mehmet, gazetede kendisine yapılan sürpriz doğum günü partisinde çok güzel bir hediye alır. Mehmet, Meral’in evinde devam eden kutlamada, Zeynep’e babası hakkında bildiği gerçekleri anlatıp anlatmamakta tereddüt eder…