Kıraç Dicle'ye Kendi Soyadını Vermek İstiyor

24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Giriş Tarihi : 04.02.2021 - 11:06
Güncelleme Tarihi : 04.02.2021 - 11:06
Kıraç Dicle'ye Kendi Soyadını Vermek İstiyor

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın Pazar günü ekrana gelecek 24. Bölümününden ilk tanıtım yayınlandı. Heyecanlı bir bölümün daha ipuçlarının verildiği tanıtımda, Kıraç artık Dicle’nin kimliğinde kendi soyadının yazmasını istediğini dile getiriyor. Bununla beraber, dizinin yeni bölümüne başarılı oyuncu Aslı Tandoğan ve sosyal medya fenomeni Başak Karahan konuk oluyor.

Bugüne kadar ağırladığı yıldız isimlerle çok konuşulan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin  yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Sosyal medya fenomeni Başak Karahan oyuncu olmak için Ego Ajans’ın kapısını çalıyor ve Çınar’la kariyeri hakkında konuşuyor. Bununla beraber, kendisini filminde oynatmak isteyen yakın arkadaşı Osman’ı kırmadan bu işten kurtulmanın yollarını arayan Aslı Tandoğan, menajeri Feris’le çeşitli planlar yapıyor. Yaptıkları her plan yeni bir maceraya yol açarken, ikilinin komik anları seyircilere eğlenceli anlar yaşatacak. Çınar, Feris’e hayalleri ve istekleri için doğru zamanı aramayı bırakmasını tavsiye ederken, tanıtımda Kıraç’ın genç bir oyuncuyu yaka paça ajanstan kovması dikkat çekiyor. Kıraç’ın Dicle’den artık soyadını taşımasını istediği anlar ise izleyenleri duygulandıracak.

‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken, oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor.

Tanıtım İçin; 

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/24-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’ her Pazar saat 20.00’de, Star’da…