Menajerimi Ara

PAZAR 20:00
Menajerimi Ara
MENAJERİMİ ARA

Menajerimi Ara Herkesi Ekran Başına Kilitledi

09.11.2020 11:55 973

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’, dün akşam yayınlanan 12.bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. AB kategorisinde en çok izlenen dizi olan ‘Menajerimi Ara’, yeni bölüm tanıtımıyla da büyük merak uyandırdı.

 

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle; AB kategorisinde 5,32 izlenme oranı, 12,91 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu.

 

‘Menajerimi Ara’ dizisinin; Pınar Deniz, Tilbe Saran, Arif Erkin ve Yılmaz Gruda’nın konuğu olduğu, 12. Bölümü seyircisini ekran başına kilitledi. Serhat Teoman’ın ‘Serkan’ karakteri ile dizinin kadrosuna dahil olduğu bölümde, Ego Ajans’ta dengeler değişiyor. 

 

İREM DERİCİ YENİDEN ‘MENAJERİMİ ARA’DA…

 

Yeni bölümün hemen ardından yayınlanan ön izleme sahnesi ise seyirciye yeniden İrem Derici sürprizi verdi. Geçtiğimiz haftalarda da ‘Menajerimi Ara’ya konuk olan ünlü şarkıcı, yeniden eğlenceli bir hikaye ile diziye dahil oldu. Dicle ve İrem Derici’nin, magazinden kaçmak için tuvalet penceresinden çıkmayı düşündürecek eğlenceli hikayesi izleyiciye keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

 

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI

 

‘Menajerimi Ara’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#iyiki’ etiketiyle binlerce yorum yapan seyirci, dizinin nabzını saniye saniye tuttu.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

 

Yeni bölüm ön izleme için;

 

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/13-bolum-on-izleme

 

‘Menajerimi Ara’ her pazar, Star’da…

 

Star TV