Menajerimi Ara'da Büyük Sürpriz!

Kendini İnzivaya Çekecek
Giriş Tarihi : 02.09.2020 - 11:40
Güncelleme Tarihi : 02.09.2020 - 11:40
Menajerimi Ara'da Büyük Sürpriz!

Star’da yayınlanmaya başlayan yeni dizi ‘Menajerimi Ara’’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni bölümün sürprizi ise, ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy oldu. Yakışıklı oyuncu, dizinin üçüncü bölümünde kendi kimliğiyle yer alacak.

 

Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarını gerçekçi ama bir o kadar da eğlenceli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ her bölüm sürpriz bir ünlü ismi konuk ediyor. Dizinin üçüncü bölüm sürprizi ise Çağatay Ulusoy oldu. İkinci bölümün hemen ardından gelen yeni tanıtımda gözlerden uzak bir hayat sürmeye çalışan Ulusoy’un dizideki hikayesi ve anlattıkları çok konuşulacak.

 

ÇAĞATAY ULUSOY’U HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ!

 

Üçüncü bölüm tanıtımının sonunda ekrana gelen Çağatay Ulusoy, dizinin yeni bölümünde özel bir sahne ile ekrana gelecek. Senaryo gereği; Fransız ortaklı bir filme başlama eşiğindeyken kendini inzivaya çekilen ve kendisini yerini kimsenin bilmediği kulübesine kapatacak olan ünlü oyuncunun yeni imajı da çok konuşulacak. Ulusoy’un bu durumu, menajeri Feris’e (Canan Ergüder) ve asistanı Dicle’ye (Ahsen Eroğlu) zor anlar yaşatacak. Ortadan kaybolan ve bir türlü ulaşılamayan ünlü ismi bulmak için Diclenin verdiği çabaları izleyeceğimiz bölümde Çağatay Ulusoy, şöhrete bir anda kavuşan Barışa (Deniz Can Aktaş) içinde bulunduğu sektörle ilgili altın niteliğinde tavsiyeler verecek.

 

HEYECAN DOLU BİR BÖLÜM

 

Heyecan dolu ikinci bölümünün ardından yayınlanan yeni tanıtımda Barış’ın karıştığı aksiyonlar, Kıraç’ın (Barış Falay) aile değerlerini sorguladığı anlar seyirciye duygusal ve heyecanlı anlar yaşatacak. Jülide’nin (Nazlı Senem Ünal) hikayesi ise menajerlerin radarına girmeye çalışan her oyucunun rehberi olacak.

 

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu başrolünde yer aldığı ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturuyor.

 

Tanıtım Linki;

 

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/3-bolum-fragman  


‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle salı akşamı saat 20.00’de Star’da!