'Menajerimi Ara'da heyecan zirvede!

Yeni bölümde Melis Birkan ve Ushan Çakır konuk oluyor
Giriş Tarihi : 10.12.2020 - 12:11
Güncelleme Tarihi : 10.12.2020 - 12:11
'Menajerimi Ara'da heyecan zirvede!

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 16. Bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Temponun zirveye ulaştığı yeni bölüm tanıtımında; Dicle ve Gülin arasındaki tansiyon yükselirken, Gülin’in Dicle’yi tehdit etmesi Dicle’yi büyük bir çıkmaza sürüklüyor. Dizinin yeni bölüm konukları ise; ünlü oyuncular Melis Birkan ve Ushan Çakır.

‘Menajerimi Ara’nın yayınlanan yeni bölüm tanıtımında; Leyla’nın (Pınar Ünsal) ajansa yaptığı sürpriz ziyaret, Gülin’in Dicle hakkındaki şüphelerini arttıracak. Öte yandan Jülide, ayağına gelen yeni bir rol için Çınar’a dans yeteneği konusunda yalan söylerken, söylediği yalan başına daha büyük bela açıyor. ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünün sürpriz konuklarından Melis Birkan başına gelen talihsiz bir olay sonucu her şeye ara verme eşiğine gelirken, Feris ise onun bu kararına engel olamaya çalışacak.  Bunun yanı sıra, aynı talihsiz olayla yıkılan Ushan Çakır ise her şeyin üst üste geldiği bu dönemde istemediği bir programa çıkması için sözleşmesi üzerinden tehdit edilirken, Kıraç ise orta yolu bulmak için elinden geleni yapıyor.

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.