Ünlü Oyuncu 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor!

Selen Uçer'i aşk hayatında bekleyen tuzak...
Giriş Tarihi : 04.12.2020 - 14:58
Güncelleme Tarihi : 04.12.2020 - 14:58
Ünlü Oyuncu 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor!

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’; ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralarken, hikayesinde sevilen isimleri de ağırlamaya devam ediyor. Dizinin pazar günü yayınlanacak yeni bölümüne konuk olan başarılı oyuncu Selen Uçer, aşk hayatının onu büyük bir tuzağın içerisine çektiği hikaye ile seyirci karşısına çıkacak.

Sektörün merak edilen atmosferini ünlülerin ve menajerlerin hayatları üzerinden izleyiciye sunan ‘Menajerimi Ara’, başarılı oyuncu Selen Uçer’i ilgi çekecek bir hikayeyle diziye konuk ediyor. Uçer, dizide kariyerinde başarılı adımlarla ilerlerken, özel hayatında uzun bir aranın ardından aradığı aşkı bulduğunu sandığı ilişkisinin onun büyük bir tuzağın içine çektiği anlarla karşımızda olacak. Uçer’i farkında olmadığı bu korkunç tuzaktan kurtarmak için menajeri Feris ve Dicle gizli planlar yapacak.

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Star’da!