Ünlü Rapçiler Ozbi, Sokrat St ve Tepki Menajerimi Ara’da!

‘Menajerimi Ara’nın 40. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı.
Giriş Tarihi : 04.06.2021 - 17:03
Güncelleme Tarihi : 04.06.2021 - 17:03
Ünlü Rapçiler Ozbi, Sokrat St ve Tepki Menajerimi Ara’da!

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 40. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; usta oyuncu Defne Yalnız ve başarılı oyuncular Burak Altay, Serkan Tınmaz ile Ecrin Su Çoban diziye konuk oluyorlar. Bunun yanı sıra, ünlü rapçiler Ozbi, Sokrat St ve Tepki’nin konuk olduğu dizinin yeni bölümü ise seyirciye keyifli anlar yaşatacak.

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın 40. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; Aydın’ın yaptığı hata Barış’ın başına bela açıyor. Bu beladan kurtulmak için set ekibine de yalan söylemek durumunda kalan genç oyuncunun kendisini nasıl bir durumun içine attığı merak uyandırırken, Dicle ise sevgilisinin olağan dışı hareketlerinden şüpheleniyor. Arzu, Çınar ve Jülide’nin  eski sevgili olduğundan habersiz Jülide’ye karşı olan sıcak ve samimi tavırlarıyla dikkat çekerken Jülide ise nasıl davranması gerektiğini bilemiyor. Bununla beraber, Dicle ve Ceyda’nın gergin bakışmaları akıllarda soru işareti yaratıyor. 

RAP RÜZGARI ESECEK

‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünde aynı zamanda rap rüzgarı esiyor. Temsil ettiği rapçi Ozbi’yi bir reklam kampanyasına ikna etmek ilginç bir plan yapan Kıraç, Sokrat St’den Ozbi’yle sahnede kapışmasını istiyor. Sevilen rapçiler Ozbi, Sokrat St ve Tepki’yi sahnede bir arada göreceğimiz dizinin yeni bölümü herkesi ekran başına kilitleyecek.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. 

Tanıtım Linki;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/40-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle Pazar günü saat 20.00’de Star’da!