Seni Çok BekledimGelinlikle Göz Kamaştırdı

Giriş Tarihi : 14.03.2021 - 09:37
Güncelleme Tarihi : 14.03.2021 - 09:37
Gelinlikle Göz Kamaştırdı

Star’ın sevilen dizisi ’Seni Çok Bekledim’, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin dün akşam ekrana gelen bölünde heyecan yine zirvedeydi. Tutku dolu bir aşkın anlatıldığı dizide ’Ayliz’ karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu’nun bir sahne gereği giyindiği özel tasarım gelinlik, herkesin gözlerini kamaştırdı.

Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz (Kadir) ve İrem Helvacıoğlu (Ayliz) paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin dün akşam yayınlanan 7’nci bölümü seyircisini ekran başına kilitledi. Bir sahne gereği özel tasarım gelinlik giyen ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, güzelliğiyle göz kamaştırdı. 

ÖZEL TASARIM GELİNLİK VE MÜCEVHER

Abartıdan uzak, zarafeti ve şıklığı ile herkesi kendine hayran bırakan İrem Helvacıoğlu’nun gelinliği, dünyaca ünlü bir markanın özel tasarımından. Aynı zamanda gelinlik sahnelerinde kullanılan göz alıcı takılar da dünyaca ünlü bir markanın özel tasarımlarından seçildi.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı ‘Seni Çok Bekledim’in oyuncu kadrosunda; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı isimler rol alıyor.

‘Seni Çok Bekledim’ her Cuma saat 20.00’de Star’da…