Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'unun Katar Mutluluğu

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'unun Katar Mutluluğu

Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’in başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, Doha’da çekimlere hız kesmeden devam ediyor. Doha’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Özcan Deniz; “Bu hikayenin Katar’da başlaması gerekiyor. Hikaye; büyüsü, yaşanmışlığı ve derinliği ile Doha’yı hak ediyor” dedi.

“GÖZ ALICI MEKANLAR”

Herkesin merakla beklediği Star’ın yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’, dev bir prodüksiyonla çekimlerine devam ediyor. Suk Vafik, Sheraton Park, Katar Ulusal Müzesi, İslam Sanatları Müzesi, Marsa Katara, Zikrit, Mşeyrib, Otel Kempinski ve Şazeli Pearl gibi Doha’nın en göz alıcı mekanlarında çekim yapan dizi ekibi, çölün denizle buluştuğu bu ihtişamlı bölgede olmaktan son derece mutlu.

“BURADA MUTLUYUZ”

‘Seni Çok Bekledim’in başrol oyuncusu Özcan Deniz, Doha'nın şehir tasarımı ve kültürü ile çekimler için uygun bir yer olduğunu belirterek; "Çekimler için tek bir yerde bulamadığınız şeyleri bulabilirsiniz. Ekibimiz Katar'da çalışmaktan heyecan duyuyor. Katar-Türkiye ilişkileri dolayısıyla Doha tüm imkanları sağlamak açısından çok uygun bir yer ve biz burada mutluyuz" dedi.

“ÇOK ŞANSLIYIZ”

Dizide ‘Ayliz’ karakterini canlandıran güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Doha’da devam eden çekimler için; "Buradaki hava harika. Katar'da mükemmel bir iklim dönemindeyiz. Çok şanslıyız" dedi.

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.

Seni Çok Bekledim

Sırala
  • Eskiden Yeniye
  • Yeniden Eskiye