'Seni Çok Bekledim' Dünya Çapında Ses Getirdi!

‘Seni Çok Bekledim’, “The Wit”in Ocak ayı listesine girdi.
Giriş Tarihi : 10.02.2021 - 10:05
Güncelleme Tarihi : 10.02.2021 - 10:05
'Seni Çok Bekledim' Dünya Çapında Ses Getirdi!

Star'ın ekranlarında yayınlanan ‘Seni Çok Bekledim’, dünyanın önde gelen yayıncılarının takip ettiği, uluslararası TV araştırma şirketi “The Wit”in Ocak ayı listesine girdi.

Dünyanın dört bir yanındaki televizyon ve dijital platformlarda yayınlanan eğlence içeriklerinin sosyal medya etkisini ölçen kuruluş ‘The WIT’, Ocak 2021'de yayına giren en popular dizi ve programları açıkladı. 3 Şubat tarihli Instagram verilerine dayanarak hazırlanan ve en fazla takipçi kazanan ilk 10 formattan oluşan listede, başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Star’ın yeni dizisi Seni Çok Bekledim, 63 bin takipçiyle listedeki en popüler sekizinci yapım olmayı başardı.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Skala Yapım ve DNZ Film ortak yapımcılığında ekrana gelen, yönetmenliğini Şahin Altuğ’un yaptığı dizinin kadrosunda Deniz ve Helvacıoğlu’nun yanı sıra Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.

‘Seni Çok Bekledim’ her Cuma, saat 20.00’de Star’da…