111. Bölüm Fotoğrafları

111. Bölüm Fotoğrafları

25 Mart Cuma

Star ekranlarında kahkaha kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden özel skeçleriyle milyonların takip ettiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’, yeni bölümüyle 27 Mart Pazar günü saat 20.00’de Star’da… 

BKM Mutfak imzalı ‘Çok Güzel Hareketler 2’, kahkaha dolu skeçleriyle seyircisini ekran başına kilitleyecek. BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan kadrosuyla Çok Güzel Hareketler 2’nin Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan, sunuculuğunu ise Eser Yenenler yapıyor. 

111. Bölüm Konusu;

5 Yeni skeçle ekrana gelecek olan 11. Bölümün skeçleri şöyle: Babamın Sınavı, Bursağımda Kaldı, Ayıbedenler Kulübü, Mahalle Katkısı ve 1987 Kışı. Bölüm konuğu ise muhteşem enerjisi, performansı ve yakışıklılığıyla Murat Boz. 

Yurtdışından iş teklifi alan David ve onunla birlikte gitmeye karar veren Azra’nın aile engeli, öğrencilerin burs almak için birbirine girdiği kıyasıya mücadele, gece kulübündeki kızları gözlerine kestiren bir grup genciyi bekleyen babalı abili sürpriz, meşhur mahalleyi çok fena karıştıran yanlışlar silsilesi bir telefon konuşması, 1987 kışının nostalji rüzgarları estirecek Bkm Mutfak yorumu, Murat Boz, Zeki Müren ve çok daha fazlası bu akşam ekranda.

Yayın Günü: 27 Mart Pazar

Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 111. Blm

Çok Güzel Hareketler 2

Sırala
  • Eskiden Yeniye
  • Yeniden Eskiye