Özlem Denizmen ile Para Durumu

Özlem Denizmen ile Para Durumu 15. Bölüm

Para ile ilgili anlaşılması zor konuları yalın ve keyifli bir anlatımla ekranlara taşıyan Özlem Denizmen, her Cumartesi sabahı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Özlem Denizmen ile Para Durumu, bütçe yönetiminden, yatırım ve birikim yapmaya, içinde para olan tüm konuları eğlenceli bir biçimde ele alıyor.


 “Parasını Yöneten Hayatını Yönetir…” Özlem Denizmen ile Para Durumu bu cümleden yola çıkarak her hafta hayatın içinden mali konuları sade ve eğlenceli bir biçimde ekranlara getiriyor. Birbirinden değerli uzman konukların katkılarıyla birlikte izleyiciler, aile bütçesi, borç yönetimi, yatırım kararları hakkında pratik ipuçlarını kolay ve anlaşılı bir şekilde alıyor.


Sevilen program Özlem Denizmen ile Para Durumu’nun bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde ise şu konular ele alınacak:


Veri Teknolojileri Uzmanı Akan Abdula, “Dünden bugüne Anadolu’daki tasarruf, birikim ve yatırım alışkanlıkları nasıl değişti” sorusunu yanıtlıyor.


‘Yuvarlak Masa’da bu hafta, bugüne kadar Yuvarlak Masa’ya konuk olmuş birbirinden değerli konukların verdiği en güzel cevaplardan oluşan bölümü izleyicilerle buluşuyor.


Halkbank sponsorluğunda yayınlanan programın 'Başarılı Kadınlar' bölümünde ise birçok insanı spor ve sağlıklı yaşamla tanıştıran Wellbees ve Actifit’in Kurucusu ve CEO’su Melis Abacıoğlu, başarı hikayesini izleyicilerle paylaşıyor.


Şehir Tiyatrosu sanatçılarının canlandırdığı skeçlerle “Finansal Okuryazarlık Tiyatrosu”, sokak yarışması ve Özlem Denizmen’in izleyicilerden gelen soruları cevapladığı dopdolu bölümleri içeren program, cumartesi sabahlarına bilgi ve ilham katmaya devam ediyor.