Star'da Altın Günü

Star'da Altın Günü

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Star'da Altın Günü programının bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Star'da Altın Günü programını izlemek ve son bölümlerini, fragmanlarını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
6.Haftanın Finali

6.Haftanın Finali


Hafta içi beş gün yayınlanan gerçek bir televizyon yarışması. Birbirinden şık 5 hanım ve sahibini bekleyen tam 100 çeyrek altın...

Beş hanım her gün birinin evinde toplanıp altın günü yaparlar.Yarışmacının evinin temizliğinden, ikram edeceği yemeklere, giyim kuşamından, makyaj ve saçına, aile içi ilişkilerinden, dünya görüşüne kadar pek çok şeyin konu edileceği yarışma programında, son sözü yine hanımlar söyler. Günün sonunda 4 misafir ev sahibini değerlendirir. Kendilerine verilen 20'şer altından gönüllerinden koptuğu kadarını ev sahibinin kasasına atarlar. Beş günün sonunda kasasında en fazla altın bulunan yarışmacı tüm altınların yani 100 altının sahibi olur.

Bazen ikram edilen bir kurabiye, ya da takılan küçük bir aksesuar, bazen de sohbet sırasında söylenen hoş bir söz değerlendirmede etkili olabilecektir.

Kimi yarışmacı börekleri ünlü bir börekçiden alırken, kimisi annesinin yaptığı sarmalarla rakiplerinin beğenisini kazanmaya çalışır. Kimi yarışmacı ise saçını süpürge eder, geceden hazırlıklara başlar. Önemli olan tek bir şey vardır; altın gününde misafirlerini en iyi şekilde ağırlayıp, 100 çeyrek altına kavuşmak.

Artık hafta içi her gün Altın Günü.