Cümbür Cemaat Aile

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Cümbür Cemaat Aile dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Cümbür Cemaat Aile dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
15. Bölüm

15. Bölüm


İsmet kaçırma olayından sonra Kenan ve Yavuz'a bağırır. Şefkat'in öğrendiğinde bu duruma çok üzüleceğini söyler. Kenan ve Yavuz da İsmete babalık görevini yerine getirmediğini söyler, tartışırlar.

Bu sırada İsmet kalp krizi geçirir. Apar topar hastaneye kaldırılır. Bu durumu Şefkatten saklarlar. Rahime, Öykü, Kenan, Yavuz ve Ayşegül annelerinden gizli hastaneye gidip gelirler. İsmet in durumu kritiktir. Bir şekilde Şefkat durumu öğrenir, hastaneye gelir. Kendisinden bu durumu sakladıkları için çocuklarına çok kızar. Eğer babalarına bir şey olsaydı onları affetmeyeceğini söyler.

Diğer taraftan fikri kaçmıştır. Sarp çok üzülür. Babasının yüklü miktarda borcu olduğu için kaçtığını öğrenir eve haciz gelir. Eşyaların hepsi gider. Zeynep de bu durumda İngiltere'ye geri gideceğini okula devam edeceğini söyler.Yayın Tarihi : 10 Temmuz Cumartesi
Yayın Saati : 20:15 FİNAL