İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin
İSTANBULLU GELİN

İstanbullu Gelin Zirveyi Bırakmıyor! İstanbullu Gelin, AB ve 20+ABC1 hedef kitledeki birinciliğini sürdürdü.

29.03.2018 11:31 780

Süreyya ile Dilara'nın büyük kavgası Faruk'a da sıçrar.
Ada bebeğin hastalığı herkesi üzerken hastaneden kaçan Reyhan Boranlar için büyük tehlikedir.

İstanbullu gelin, AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.17 izlenme oranı ve 20.94 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 8.08 izlenme oranı ve 17.48 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

43. Bölümde yaşananlar…
Fikret’le inatlaşarak bir yere varamayacağını anlayan Faruk, taktik değiştirir. Adem’e zeytin dalı uzatır. Hatta Boran kardeşleri Adem’in evinde toplar. Kardeşlerin canlı müzik eşliğinde yaptıkları zeybek şov sosyal medya da büyük ilgi gördü. Faruk’un arasına mesafa koyduğu Osman, 2 yıllığına yurt dışında çalışmak için harekete geçti. Faruk ve Sürreyya’nın konaktan ayrılma planına Nurgül’ü de kattıklarını hatta ona iş bile teklif ettiklerini öğrenen Esma Hanım’ın tepkisi ağır oldu. Artık hiç bir şeye karışmayacağını ilan eden Esma sonunda Garip ile minik bir tatile çıktı. Dilara’dan hiç ummadığı laflar işiten Süreyya aldığı tüm kararları sorgulmaya başladı. Şarkıcılık kariyerine devam etmek istediğini Faruk’a söyleyen Süreyya kendi olmaktan vazgeçmeyeceğini ilan etti. Karısına deli gibi aşık olan Faruk ise ona hiç beklemediği bir sürprizle cevap verdi. 

İpek’in sinsi planları ile Alanya’ya ailesinin yanına dönmek zorunda kalan Esra, Fikret’i karşısında görünce çok şaşırdı. Ancak Fikret ne dediyse Esra’yı kararından döndüremedi. Ada bebeğin düşmeyen ateşi ise az rastlanan kan hastalığının ortaya çıkmasına neden oldu. Adem’in görmek istemediği Reyhan hastaneden kaçmayı başardı. Oğlunu kaybetmesinden Boranları sorumlu tutan Reyhan herkes için büyük tehlikedir.

İstanbullu Gelin her Cuma, 20.00’de Star’da.

 

Star TV