İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin
İSTANBULLU GELİN

Özcan Deniz İstanbullu Gelin için 'Hit The Road Jack'i seslendirdi!

27.04.2017 10:58 3.067

FARUK BORAN VE EMİR’DEN SÜRPRİZ RAY CHARLES ŞOV!
Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin büyük beğeni ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in 28 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümüne Faruk ve Emir’in sürpriz tanışmaları damgasını vuracak.

Her şeyden habersiz ilk kez karşı karşıya gelen baba oğlun merakla beklenen sahnelerinde ise Özcan Deniz, efsanevi müzisyen Ray Charles’ın unutulmaz parçası Hit The Road Jack’i seslendirdi.

Faruk Boran sonunda oğlu ile tanışıyor, peki Emir’in kendi oğlu olduğunu öğrenebilecek mi?
Müzik okulunun açılış telaşında olan Süreyya’ya (Aslı Enver) yardıma gelen Faruk, (Özcan Deniz) kaderin cilvesi Emir ile karşılaşır. Baba oğul olduklarından bihaber olan ikilinin aralarında sıcak bir iletişim gelişir. Hatta o kadar iyi anlaşırlar ki birlikte müzik yaparlar. Emir eline marakas alırken, Faruk da kanun çalıp şarkı söyleyerek ona eşlik eder. Ray Charles’ın unutulmaz parçası Hit the Road Jack’i sürpriz bir performansla sergileyen ikiliyi, Süreyya ve Dilara da büyülenerek izler.

Uzun bir aradan sonra oynadığı dizi için şarkı seslendiren yakışıklı oyuncu Özcan Deniz, oldukça renkli geçen çekimler için şunları söyledi: “Faruk sürprizlerle dolu bir karakter. Otogarda büyümüş olmasına rağmen farklı donanımlara sahip hayatı yakalayabilmiş biri. Faruk’un eğlenceli ve sürprizli taraflarını oynamaktan da büyük keyif alıyorum. Faruk’un oğlu Emir ile yaptığı “Jam session” performansı beni de ekibi de çok eğlendirdi.

Faruk Boran sonunda oğlu Emir ile tanışıyor. Peki onun gerçekten kendi oğlu olduğunu öğrenebilecek mi? Sürpriz dolu gelişmelerle “İstanbullu Gelin” Cuma akşamı Star TV’de. 

Star TV