Sevdim Seni Bir Kere 146. Bölüm

Leyla, Gülsüm ve Firdevs’in kandırması neticesinde hayli namüsait biçimde katıldığı yemekte olmadık tavırlar sergiler, Mirza’yı önemli misafiriyle karısının önünde rezil eder. Mirza bunun karşılığında Leyla’yı azarlar. Leyla çok bozulsa da Firdevs ve Gülsüm’ü şikayet etmez. Gülsüm ve Firdevs muzaffer hissetmektedir. Fakat Saadet durumdaki tersliği sezer. Meselenin ardında Firdevslerin olduğunu anlar. Leyla’yla konuşurken, Mirza, Leyla’nın acılı sözlerini işitir. Ne kadar çabalasa da Mirza’nın kalbinde kendine yer bulamamaktadır. Mirza bu sözlerden etkilenir.

Koray Eylül’e ilaç verip bayıltarak bir yerlere varma peşindeyken evi izleyen yağız bunu görür. Apartmanın yangın alarmını çalıştırarak bu duruma engel olur. Eylül iyiden iyiye Yağız’ın kendini koruyup kolladığından emin olmaya başlamıştır. Lakin bu durumu Nuran’a gerçekçi gelmez. 

Seyfettin, melek ve Saffet arasındaki konuşmayı kaydeder. Konuşmada Saffet Melek’i alenen tehdit etmektedir. Bir taraftan evin kasasını soymaya çalışan Saffet’in Melek’i Yağız’a gerçekleri anlatmakla tehdit ettiğini kaydeder.