'Sol Yanım'dan Heyecanlandıran Afiş

Afişi Yayınlandı
Giriş Tarihi : 05.11.2020 - 18:16
Güncelleme Tarihi : 05.11.2020 - 18:16
'Sol Yanım'dan Heyecanlandıran Afiş

Star’ın yeni dizisi ‘Sol Yanım’ın merakla beklenen afiş fotoğrafı yayınlandı. Sezonun en çok merak edilen projelerinden biri olan ‘Sol Yanım’ın beğeni toplayan afişinde, dizinin başrol oyuncuları; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer aldı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor.

‘Sol Yanım’ dizisinin merakla beklenen afiş fotoğrafı yayınlandı. Başrol oyuncuları; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin’in bir arada olduğu afiş, büyük beğeni topladı. ‘Sol Yanım’; genç aşıklar Serra ve Selim’in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikayeyi ekrana taşıyacak.

Görkemli prodüksiyonu, yıldız adayı genç oyuncuları ustalarla buluşturan kadrosu, göz alıcı mekanları ve kostümleri ile son derece iddialı ‘Sol Yanım’, yakında Star’da...

Yapım: BKM

Tür: Dram

Yönetmen: Serdar Gözelekli

Yapımcı: Necati Akpınar

Senaryo: Melis Civelek - Özlem Çadırcı

Oyuncular: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.