Hayat Sevince Güzel

Hayat Sevince Güzel 1. Bölüm

Uzun yıllardır gündüz kuşağı programları yapan deneyimli sunucu Sinem Yıldız ve Türk televizyonlarının sevilen ismi Perihan Savaş'ın sunacağı "Hayat sevince güzel" insanların mutsuzluklarına çözüm bulacak ve hayatı yeniden sevmelerini sağlayacak.

İlişkiler masaya yatıracak! 

Hayat sevince güzel, her gün 8 erkek, 8 kadın 16 bekar kişinin, şimdiye kadar içinde bulundukları ilişkilerde yaşadıkları önemli sorunları masaya yatıracak ve çözüm arayacak. 

Şiddet, kilo, nikah, çocuk, alkol, estetik kaygı, işsizlik, aile içi uyumsuzluk, eğitim uyuşmazlığı, giyim makyaj, saç gibi konularda kendine göre doğruyu bulamamış ya da marjinal mesleği hayatında problem olmuş  bu 16 kişi sorunlarını milyonların önünde canlı yayında tartışacak.

Stüdyoda bulunan 16 kişinin hikayelerinden yola çıkılarak tartışılacak konular uzmanlar tarafından yorumlanacak bu uzmanlar gerektiğinde psikolojik ve hukuki danışmanlık veya ilişki koçluğu görevlerini üstlenecekler. Zaman zaman programa konuk olacak stil danışmanları ise dış görünüşünden memnun olmayan katılımcılara yol göstererek baştan yaratma hikayeleri gerçekleştirecek.

“Hayat sevince güzel” ilişkilerinde problem yaşayan insanların sorunlarına çözüm bulurken, kişilerin aile ve özel yaşamlarına zarar verecek tüm olay ve durumlardan kaçınan, umut ve başarıyı merkez alarak hikayeleri mutlu sonla bitirmeyi amaçlıyor.

Yayın günü: 17 Kasım Pazartesi

Yayın Saati: 11.45