Özlem Denizmen ile Para Durumu

Özlem Denizmen ile Para Durumu 2. Bölüm

Ulusal ve Uluslararası pek çok ödüle sahip davranışsal ekonomi ve kişisel para yönetimi lideri Özlem Denizmen çok sevilen Para Durumu ekranlara geri dönüyor.

Son yılların, zor anlaşılır para konularını ekranlara taşımakta başarılı televizyoncusu Özlem Denizmen, Star'da izleyicileri için hazırladığı Özlem Denizmen ile Para Durumu Cumartesi sabahlarına bilgi, neşe ve ilham getiriyor.

Para Durumu, her hafta ‘Parasını Yöneten Hayatını Yönetir’ anlayışı ve farklı uzman konuklarıyla, aile bütçesi, borç yönetimi, yatırım kararlarını, eğlenceli ve kolay anlaşılır biçimlerde, pratik ipuçları ve tavsiyelerle izleyicilerle paylaşıyor.

Bu yeni televizyon programı hakkında konuşan Özlem Denizmen, "Finansal okuryazarlık, ve para konularında kararların bilgi ile alınması her vatandaşın, doğuştan gelen hakkıdır. Amacımız, izleyicilerimize finansal konuları anlaşılır bir şekilde sunmak ve sağlam mali kararlar almalarına yardımcı olmaktır" dedi.

Fenomen televizyon programı Para Durumu’nun 2. bölümünde, şu konular ele alınacak:

Yapay zekanın ve biyoteknolojinin yaşamımıza etkileri neler? Prof. Dr. Korkut Ulucan yanıtlıyor.

Programın ‘Yuvarlak Masa’ bölümünde bu hafta Karar Bilimi ve Davranış Bilimleri Akademisyeni Prof. Dr. Uğur Batı ve tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Toprak Sergen var. İkili, Özlem Denizmen’in moderatörlüğünde, keyifli sohbetlerine geçen hafta kaldıkları yerden devam ediyor.

Prof. Dr. Korkut Ulucan ise "Bilgi transferi ile zengin olacak mıyız", "Biyoteknoloji önemli sağlık sorunlarımıza nasıl katkılar verecek", "Ömrümüz ne kadar uzayacak?" gibi önemli soruları yanıtlıyor.

Halkbank sponsorluğunda yayınlanan programın 'Başarılı Kadınlar' bölümünde de ortalama 100 ton yumurta kabuğu ve yumurta zarını işleyerek ileri dönüşümle çok başarılı bir işletmenin kurucusu olmayı başaran Şükriye Özbilen, kendi markasını yaratırken karşılaştığı güçlükleri ve vizyonunu anlatıyor.

Şehir Tiyatrosu sanatçılarının canlandırdığı skeçler ve sokak yarışmaları da Özlem Denizmen ile Para Durumu’nun yeni bölümünde eğlenceli anlar vadediyor.