Aile Reisi 10. Bölüm


Nazım’ın evdeki huzursuzluğu bahane ederek işten ayrılmasını istemesi, Bahar’ı çileden çıkarır. Bahar ne olursa olsun işinden vazgeçmeyeceğini söylerken, Nazım bunca yıldır yaptığı fedakârlıkların karşılığını hak ettiğini düşünmektedir. İkili arasında ipler iyice gerilir. Nazım’ın Bahar’a rest çekmesi sonucunda, Bahar kararını verir ve kızları da yanına alarak evden ayrılır. Bahar harekete geçmiş, yeni bir hayat için yeni bir ev tutmuştur. Artık iş inada binmiştir. Nazım bu resti görür ve o da oğullarıyla bir hayat kurmak için ev aramaya başlar.

Çocuklar anne babalarının bu ani kararlarıyla şoke olurlar. Hayatlarında ilk kez ayrı kalmak onları çok üzer. Ama bir yandan da birbirlerinin değerini anlarlar, kardeşlik bağları kuvvetlenir.  

Yolları  ayrılan sadece Bahar ve Nazım değildir. Fulya, Mahmut’un yalanlarını  öğrenince onu terk eder. Bu ayrılık Mahmut’tan çok Mesut’u yıkar. Çünkü Selen’e giden yol Fulya ve Mahmut’un ilişkisinden geçmektedir onun için.  

Bahar ve Nazım’ın ayrılması çocukları harekete geçirir. Eren, anne ve babasını barıştırabilmek için yepyeni planlar yapar. Ancak bu planların gerçekleşmesi, çocukların birlikte hareket etmelerine bağlıdır. Bakalım çocukların anne babalarını barıştırma harekâtı başarılı olabilecek midir?