Aile Reisi 11. Bölüm

Yönetmenliği Bora Onur'a, senaryosu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon ile birlikte Berfu Soner ve Ünal Yeter’e ait olan Aile Reisi'nde bu hafta yer yerinden oynuyor!

Bahar ve Nazım, ayrılıklarının sonuçlarını yavaş yavaş görmeye başlarlar. Eren, Eylül, Umut ve Sonay birdenbire ortadan kaybolmuştur. Herkes çocukları aramaya koyulur. Ancak Nazım'a gelen bir telefon, çocukların kendiliklerinden kaybolmadıklarını anlamalarını sağlayacaktır. Bahar ve Nazım, telaş içindedirler. Çocukları paylaşmaya çalışırken şimdi hepsini kaybetmişlerdir. Betül hamiledir. Ama Aybars’ın bundan haberi yoktur. Betül kocasına bu haberi büyük bir sürprizle vermek ister. Ancak Aybars'ın, kayıp çocukları arama çalışmalarına katılmasıyla birlikte Betül'ün sürprizi mahvolacaktır.

Çocukların, anne ve babalarını tekrar barıştırmak için çevirdikleri numara başarılı olmaz. Bu yüzden aralarında aldıkları ortak bir kararla ne Bahar'ın ne de Nazım'ın yanında kalmazlar. Mesut ve Selen'in aşkları tam gaz devam etmektedir. Ancak Mesut, Mahmut'un verdiği öğütlere uymaya çalışırken, Selen yüzünden başını daha büyük bir belaya sokacaktır. Bakalım Mahmut bir kez daha Mesut'u kurtaracak mıdır?

Bu arada okulun belalısı Sinan, Eylül'e musallat olmuştur. Bunu gören Eren, Sinan'la atışır. Sinan Eren'e 'akşam dışarıda kapışalım' deyince, Eren hiç düşünmeden bunu kabul eder. Ancak Eren'i hiç ummadığı kötü bir sürpriz bekliyordur. Oğullarına dadanan bu bela Bahar ile Nazım’ın yeniden bir araya gelmesini sağlayacak mıdır?