Aile Reisi 12. Bölüm

Eren ortalıklarda yoktur. Bahar ve Nazım, Eren’i aramaya başlarlar. Bu sırada Eren üstü başı dağılmış bir halde gelir. Eren Sinan’la kapışmıştır ancak bu sorunu kendi başına halletmek ister.

Çocuklar Bahar’dan gizli besledikleri hamsteri kutusundan kaçırırlar. Kaçan hamster Bahar’ın çantasına girecektir. İşe gitmek için çantasını alan Bahar’ı toplantıda zor zamanlar beklemektedir. Nazım, çocuklarına yakın olmak için Mahmut’la birlikte okuldaki kantine ortak olur. Ancak Eren ve Eylül babalarını okulda istemezler. Durumu öğrenen Bahar, Nazım’ı bu kararından döndürmeye çalışır. Acaba Bahar bu konuda başarılı olabilecek midir? Mesut Selen’e parasız olduğunu açıklamaya çalışır. Ancak bu durum ikisinin ilişkisinde bir dönüm noktasıdır. Mesut'la Selen'in ilişkisi daha başlarken bitme noktasına gelmiştir. Betül iş yerinde hamile olduğunu açıklamak ister. Ancak İhsan Bey’in hem çocuk hem de kariyer yapmakla ilgili söyledikleri Betül’ün durumu inkar etmesine yol açar. Bunun üzerine Betül’ün aklına bir fikir gelir. Fakat bu fikir, Betül ile Aybars’ın arasının açılmasına neden olacaktır.

Eren Sinan’la kapıştığı gecenin hatırası olan morlukları kapatmak için yüzüne fondöten sürer. Fakat bu durum okulda anlaşılınca Eren komik duruma düşer. Bunun üzerine Eren Sinan’dan intikam almaya karar verir. Ancak Eren’in intikam planı bütün ailenin başına bir bela açacaktır.  

Aile Reisi yine keyifli bir bölümle ekranları ziyaret etmeye hazırlanıyor.