Fazilet Hanım ve Kızları

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Fazilet Hanım ve Kızları dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
50. Bölüm 'Final'

50. Bölüm 'Final'

Fazilet yalıdan herkesin hayatını değiştirerek çıkıyor!
Hayatının gerçeğiyle yüz yüze kalan Yağız için tüm dengeler değişirken diğer yandan Hazım, Sinan’ı yok sayar. Gerçeklerin yarattığı kargaşadan fırsat bulan Selin köşe bucak polisten kaçsa da yaklaştığı hazin son kaçınılmazdır. Fazilet geçmişinin karanlık yüzleşmesini farkında olmadan Hazan’ın şahitliğinde yaparken, Hazan öğrendikleriyle alt üst olur. 

Gerçekleri öğrenmek isteyen Gökhan’ın   Kudret  ve  Yasemin’in peşine düşmesi Yasemin için büyük tehlike olur. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Yağız  sona gelmişken, Fazilet  kızları için bunca zaman yapamadığı anneliğini yapmaya hazırken, Yağız öğrendiği gerçeğin acısı ile her şeyi arkasında bırakmaya kararlıdır. Hazan Yağıza kendini anlatabilmek için var gücüyle uğraşırken ayakları onu kendi gerçeğine götürür. Fazilet  ise  hırsıyla girdiği yalıdan dersini alarak ve kendi kızları dahil elinin değdiği herkesin hayatını değiştirerek çıkacaktır.

Yayın Günü:  9 Haziran Cumartesi
Saat: 20:00