Sudan Bıkmış Balıklar

2.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Sudan Bıkmış Balıklar dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Sudan Bıkmış Balıklar dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
10. Bölüm

10. Bölüm

Başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Sudan Bıkmış Balıklar, aşkı, dostluğu, savaşmayı, her şeye rağmen yeniden demeyi, genç olmanın ne demek olduğunu anlatan bir hikaye.

Selim Zeynep’in karşısına çıkmaya karar verir!

Kerem zor durumdaki Zeynep’e destek olarak onu kazanabileceğini düşünürken, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Zeynep, omuzlarına binen yükün yolunu kaybetmesine sebep olduğunu düşünmektedir.
Muharrem’in şirket üzerindeki kararları Selim’in olduğu kadar Seval’in de tepkisiyle karşılanır. Selim ise Muharrem’in yaptıklarından sonra Seval’in de onun arkasından iş çevirdiğini fark eder.

Gökçe ise Tolga’nın baskıları karşısında yılmayacağını göstermek için Tolga’nın evinde güç gösterisi yaparken, bu olay Esra’yı çok zor bir durumda bırakır. Hüseyin’e gelen telefonla başlayan gerilim Esra ve Zeynep’in babaları karşısında mahcup olmalarına, Gülten ve Hüseyin arasındaki kırgınlığın ise iyiden iyiye gün yüzüne çıkmasına neden olur.

Selim ise canını acıtan her şeye inat, Zeynep’in onun için ne kadar değerli olduğunu ve aralarında yaşanan kötü hikâyenin arkasındaki yalanları çözmek istemektedir. Selim olabilecek her şeyi göze alarak Zeynep’in karşına çıkmaya karar verir. Zeynep’in evinde yaşananlar, ikili arasında aşk hikayesinin sonu mu olacaktır?Yayın Günü    : 22 Eylül Cumartesi  
Yayın Saati    : 23.15