Urfalıyam Ezelden 7. Bölüm

Selva çok zor bir kararın eşiğinde...
Çetin’in zoruyla gittiği mekanda Ceylan’ı gören Cemal, mekanı terk etmek ister ancak Ceylan’ı korumak için kavga etmek zorunda kalır.  Kavga sonunda karakolluk olan Çetin, Kadir, Selahattin ve Cemal’i karakoldan Memed kurtarır.

Bozoğlu ailesi tüm sorunlar çözüldü zannederken, dükkanın soyulduğu haberi ile şoke olurlar. Memed’in Rahman’dan aldığı kan parası çalınmıştır! 

Ceylan ise Türkan’ın yardımıyla kariyer basamaklarını birer birer tırmanır. Ancak hayatına yeni aldığı arkadaşları kızı kötü etkilemektedir. Bu yüzden Türkan’la arası bozulmaya başlar. Cemal de Ceylan’daki değişikliklerin farkındadır.

Cemal’in yine Ceylan’la görüştüğünü öğrenen Selva artık daha cesur davranmaya karar verir. Tüm yasaklamalara rağmen Emine ve Duran’la dışarı çıkar. Duran bu buluşmalardan Selva ve Cemal’in evliliğinin sahte olduğunu öğrenir. Eline harika bir koz geçmiştir. Bu durumu Halil’i kendi çatısı altına almak için kullanacaktır. 

Selva’nın Duran’la görüştüğünü öğrenen Cemal öfkelenir. Selva’yı kesin bir dille uyarır. Bu ikilinin arasının daha da açılmasına neden olur. Tam bu sırada Duran’dan gelen bir teklif Selva’nın kafasını karıştıracaktır.

Yayın günü: 29 Kasım Cumartesi
Yayın Saati: 20.00