Aşk Kafe

Haftanın Finali - 1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Aşk Kafe programının bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Aşk Kafe programını izlemek ve son bölümlerini, fragmanlarını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
Haftanın Finali - 3. Bölüm

Haftanın Finali - 3. Bölüm

Bu programda aşk, hayal kırıklığı, hüzün, sevinç hepsi bir arada yaşanacak. Kemal Doğulu, programın moderatörü olacak ve katılımcıların yapacağı tercihlerinde yanlarında olacak. 

Her hafta yedi bayan gelin adayının yer alacağı programda, bu adaylara talip olarak gelen erkek katımcıların videoları izlettirilecek. Erkek adaylar görüşmek istedikleri kadın yarışmacıları AŞK KAFE’ye davet edecek. Eğer gelin adayları taliblerinin davetini kabul ederlerse AŞK KAFE’nin kapıları açılacak ve orada kendilerini büyük bir heyecan içinde bekleyen adaylarla buluşacaklar. 

Çiftler, birbirlerini tanımak için ‘AŞK KAFE’de baş başa vakit  geçirecek, ‘AŞK KAFE’ menüsünden seçtikleri yemekleri yiyecek ve bayan yarışmacı kendisine talip olan erkekten hoşlanırsa ona kalbini yapıştıracak.