Ay Tutulması 7. Bölüm


Banka hesaplarını kapatan Kenan'a kimse ulaşamaz.. Kızının evliliğinin tehlikede olduğunu fark eden Şevket, Kenan'ın peşine düşer. Yıllardır özlemini çektiği kızının Ayla olduğunu öğrenen Leyla şoktadır. Ayla ise Kenan'la buluşmak üzere randevu yerine gider.

Kenan, nikah yüzüğünü bir not ile birlikte bırakarak evi terk eder. Kızının Ayla olduğunu öğrenen Leyla şoktadır. Üstelik kızının Şevket ile evlenecek olması onun için ikinci bir darbedir. Vazgeçirmek için cesur bir hamle yapar, Ayla ile konuşmayı dener. Kenan ile arasındaki duvarları aşamayacağını fark eden Şebnem bir karar alır. Leyla Hanım'ı kovduğu için aynı zamanda babasına karşı da çok öfkelidir. Veysel'in uyarılarına kulak asmaz ve Leyla Hanım'a ulaşmaya çalışır. Şirkete gelmeyen ve nerede olduğunu kimseye de haber vermeyen Kenan, Şevket'in de gözünden kaçmaz. Ayrıca Veysel'in bir kadınla birlikte gördüğü Kenan ile ilgili yaptığı imalar da Şevket'in daha da endişelenmesine neden olur. Paris'e gitmek için hazırlıklarını tamamlayan Ayla, Kenan'ı arar ancak cevap alamaz. Kenan'ın peşine düşen Şevket yıldırım nikahını erteler. Fakat Ayla'nın başında bambaşka bir bela vardır. Kenan'ın saatinden sonra şimdi de kendi telefonu kayıptır. Üstelik içinde Kenan ile birlikte fotoğrafları vardır.
Kenan, Şebnem'i geride bırakıp gerçek aşkı Ayla ile kaçıp gidebilecek midir? Saati ve telefonu kim, neden almıştır? Bütün aileyi bir restoranda bir araya toplayan Şevket'in sürprizi nedir? Tüm bu soruların cevabı soluk soluğa izleyeceğiniz yeni bölümü ile Star TV'de


Yayın Tarihi : 25 Eylül Pazar
Yayın Saati : 20:00