İffet

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
İffet dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! İffet dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
34. Bölüm

34. Bölüm

Star’ın en çok izlenen dizilerinden olan İffet’te sezon finali yaklaşırken heyecan dozu da iyici yükseldi.
 
İffet ve Cemil için tam da her şey düzeldi derken Betül’ün gelişiyle bir kez daha mutlulukları riske girer. İffet elinden geldiği kadar anlayışlı davranmaya çalışır ama Betül evlenmelerine engel olmak için gizli gizli uğraşmaya devam eder. Diğer tarafta İffet, kardeşinin evden kaçtığını öğrenir. Cemil her şeyi bırakıp Nimet’in peşine düşer. Sonunda bulup eve getirdiğinde Ahmet kolundan tutup hastaneye götürür. Nimet’in ve İffet’in yalvarışları boşunadır. Nimet eve döndüğünde artık hayatla bağlantısını kesmiştir. İffet’in kına gecesinden sonra tam da düğüne bir gün kala Nimet hayatına son vermeye karar verir. Herkes ve her şey Cemil ve İffet’in evliliğine karşı gibidir.

Tüm bu aksiliklere rağmen düğün gecesi gelir ve ikili nikah masasına oturur. İlk günden beri büyük bir heyecanla beklenen evlilik nihayet gerçekleşebilecek mi?  

Cemil ve İffet evlenip bambaşka bir hayata mı geçebilecek? Yoksa bir kez daha her şey alt üst mü olacak?  

Yayın Tarihi    : 9 Haziran  Cumartesi
Yayın Saati    : 20.00