Papatyam

1.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Papatyam dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Papatyam dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
121.Bölüm

121.Bölüm


Necati usta, Feride'ye hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz hazırlamayı planlarken, çarşının sorunlarıyla da uğraşmak zorunda kalmıştır. Nurşen ve Hamit'in dertleri de bitmez. Gözden kaybolan Nurşen akıllara kötü şeyler getirirken, gelen bir telefon bütün aileyi şoke eder.

Nurşen ve Hamit'in evlenmesine karşı olan Gülşen'i ikna etmek çok güçtür. Gülşen geri adım atacak gibi değildir. Özge ve Seyfo ise istemeden bir oyuna dahil olurlar. Aileyi bu karmaşalardan çıkarmak yine Necati ustaya kalmıştır.

Necati ustanın çözmesi gereken sadece ailesel olaylar değildir. Çarşıya gelen bir adam bütün dükkan sahiplerinin kaderiyle oynamak üzeredir. İstediği şeyi elde etmesi için önce Necati ustayı ikna etmesi gerekir. Unuttuğu bir şey vardır ki; Necati usta hiçbir zaman ikna olmaz, ama her zaman ikna eder.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Papatyam'da Necati ustanın Feride'ye yapacağı sürpriz ise dizinin unutulmaz anlarından olacak.

Yayın Tarihi: 28 Aralık Çarşamba
Yayın Saati: 20:00