Tek Başımıza

1.Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Tek Başımıza dizisinin bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Tek Başımıza dizisini izlemek ve konusunu, hikayesini, oyuncularını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
8.Bölüm

8.Bölüm


HANDE VE ZEHRA'YI NASIL BİR SON BEKLİYOR?

Kenan'ın yolunun daha önce Çanakkale'den geçtiğini öğrenen Hande, Ufuk'un uyarılarına aldırmadan Zehra'yla birlikte yola koyulur. Bir zamanlar Kenan'ın patronu olduğunu öğrendikleri Hüsamettin adında bir adamdan bilgi almaya çalışacaklardır.

İki kadın Çanakkale'ye beş parasız olarak gelmişlerdir. Önce bu soruna bir çare bulmaları gerekir. Zehra Çanakkale'de bir işe girmeyi başarır. Zehra'yı aramaktan bir an bile vazgeçmeyen Emrullah ise Nazife'nin yardımıyla sevdiği kadına adım adım yaklaşmaktadır.

Hüsamettin ise sandıklarından daha dişli çıkmıştır. Hande kendisini karanlık işler çeviren bir işkadını olarak tanıttığı bir planla adamın karşısına çıkar.

Hande'yi sürekli elinden kaçırdan Tuğrul, giderek başına dert olan Kenan'ı öldürmek ve hiç olmazsa onu ortadan kaldırmak istemektedir. Tuğrul'un elinden son anda kurtulan Kenan soluğu Çanakkale'de, Hüsamettin'in yanında alır. Hande, Kenan'a ulaşmaya çalışırken, kendisini öldürmeye çalışan adamın onunla aynı şehirde olduğundan habersizdir.


Yayın Günü: 10 Ocak Salı
Yayın Saati: 22.30