Sabahın Sultanı Seda Sayan 3. Sezon Tanıtım (28 Ağustos Pazartesi)

Ekranların vagzeçilmez programı, sabahların enerji kaynağı, bir televizyon klasiği Sabahın Sultanı Seda Sayan 3. sezonuyla bomba gibi dönüyor! Sürprizler ve bitmeyen heyecan yeni sezonda da kaldığı yerden Star Tv’de canlı yayınla devam ediyor.

Bugüne dek birçok çifti evlendiren, aileleri ikna eden, yuvalar kuran efsane programda hem herkesi çok etkileyecek yeni hikayeler yer alacak, hem de fenomen haline gelen kahramanların hikayelerinin devamı gelecek. 

Türkiye’nin ilgiyle takip ettiği, adeta içimizden birileri olan; Ayşe-Ali, Emre-Nurgül, Havvanur-Murat… Kahramanlarımız ekranlardan uzak kaldıkları yaz döneminde yaşananları ve merak edilenleri canlı yayında anlatacak. Çarpıcı gelişmeler tüm gerçekliğiyle ekrana gelecek.

Ayşe’nin tek amacı çocuklarının babası Ali’ye kavuşmaktı… Bu yolda her şeyi yapan Ayşe başarılı olabildi mi? Yoksa yine Ayşe kovalayıp Ali kaçacak mı?

Fırtınaların bir türlü durulmadığı Emre ve Nurgül evliliğinde neler oluyor? Aileler bir araya gelebildi mi? Yoksa Nazlı Hanım’ın gölgesi kara bir bulut gibi Emre ve Nurgül’ün üzerinden hiç çekilmedi mi? İlgiyle takip edilecek gelişmeler canlı yayında yer alacak.

Evlenip ilk çocuklarını kucağına alan Havvanur ve Murat çifti bir yuva kurabildiler mi? Türkiye’nin ilgiyle takip ettiği çift, Karaman’da nerede kalıyor, ne yapıyor? Havvanur’un babası Esef Bey’i ikna edebildiler mi? Merak edilen soruların cevapları canlı yayında son bulacak!

Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran Sabahın Sultanı Seda Sayan 3. sezonuyla 28 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla Star Tv’de!