Özlem Denizmen'le Kadınca

Özlem Denizmen'le Kadınca

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Özlem Denizmen'le Kadınca programının bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Özlem Denizmen'le Kadınca programını izlemek ve son bölümlerini, fragmanlarını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
98. Bölüm

98. Bölüm

Sezonun son bölümüyle ekrana geliyor.

Özlem Denizmen’in bu hafta ilk konuğu; Star  ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin’de Garip karakterine hayat veren usta oyuncu Tamer Levent. Özlem Denizmen ve Tamer Levent Türk edebiyatında da yeri olan ikinci baharı konuşuyor. Usta oyuncu kimilerinin “O yaşta aşk mı olur?” dediği, kimilerinin ise gıpta ettiği İstanbullu Gelin’in Esma ve Garip aşkını anlatıyor. Hayata dair güzel bir pazar sohbeti sizleri bekliyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, her hafta olduğu gibi bu hafta da müziksiz olmaz diyor.. Rumeli Orhan & Kemal ile müzik ve eğlence dolu bir program izleyenleri bekliyor. Özlem Denizmen, Hıdırellezi, geleneklerini konukları Orhan ve Kemal kardeşlerle konuşuyor. 

Yuvarlak Masa bölümünde ise yine hem düşündürüyor hem bilgilendiriyor. Bu haftaki Yuvarlak Masa bölümümüzde konuklarımız; İletişim Uzmanı Prof. Dr. Uğur Batı, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, Psikiyatrist Dr. Kenan Eren. Konu ise; İnsanlığın ortak sorunu kilo vermek; mental bir sorun mu, fiziksel bir sorun mu, pazarlama sorunu mu?

Future Live ile Sivas’a bağlanıyoruz. Ayşe Doğan hem fitness antrenörlüğü yapıyor hem de bir girişimci anne. Çocuğuna gelen hediye Ayşe Doğan’ın girişimci olmasını sağlıyor. Yaptığı oyuncak bebekleri satıp para kazanan Ayşe Doğan, girişimcilik hikayesini Özlem Denizmen’le Kadınca izleyenleri için anlatıyor.

Yayın Günü: 5 Mayıs Pazar
Yayın Saati: 10.00