Özlem Denizmen'le Kadınca

Özlem Denizmen'le Kadınca 97. Bölüm

Özlem Denizmen,  Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan ile maka kökü tozu, kakao nibi, buğday çimi tozu, ganoderrma mantarı ve daha bir çoğu gibi süper gıdaların faydalarını konuşuyor. Bu gıdalar ne işe yarıyor? Nasıl ve ne kadar kullanılmalı? Maliyeti nedir? Özlem Denizmen soruyor, Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan anlatıyor.

Doksanların unutulmaz müzikleri ve unutulmaz sesi Onur Mete bu hafta Özlem Denizmen’in konuğu. Robert Koleji ve ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu Onur Mete müzik yolculuğunu, kariyerini, özel hayatını, ve hakkında bilinmeyenleri Özlem Denizmen’e anlatıyor. Aynı zamanda hem doksanların unutulmaz şarkılarını hem de yeni şarkısını Özlem Denizmen’le Kadınca izleyenleri için söylüyor.

Yuvarlak masa bölümünde ise yine hem düşündürüyor hem bilgilendiriyor. Bu haftaki Yuvarlak Masa bölümümüzde konuklarımız; İletişim Uzmanı Prof. Dr. Uğur Batı, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, Psikiyatrist Dr. Kenan Eren Konumuz ise; Herkes peşinde, o kaçıyor. Mutluluk nedir?

Future Live ile Ankara’ya Selçuk Yusuf Arslan’a bağlanıyoruz. Selçuk Yusuf Arslan bilişim teknolojileri öğretmeni. Onun diğer öğretmenlerden farkı ise, kız öğrencilerinin teknolojiye ilgilerini arttırmak için ürettiği ve ödüller aldığı projelri. Haftamızın kahramanı Selçuk Yusuf Öğretmen bize projelerini ve hedeflerini anlatacak.

Yayın Günü: 28 Nisan Pazar
Yayın Saati: 10.00