Özlem Denizmen'le Kadınca

Özlem Denizmen'le Kadınca 95. Bölüm

Özlem Denizmen programda İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Jinekolojik Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Samet Topuz ile jinekolojik kanser türlerini, sebeplerini, belirtilerini ve tedavi yöntemlerini konuşacak. 

Özlem Denizmen’le Kadınca’da bu hafta Karadeniz rüzgarı esiyor. Karadeniz müziğinin temsilcisi Koliva, programa konuk oluyor. Hem keyifli bir sohbet hem de Karadeniz müziğinin müthiş ezgileri Kadınca’da olacak. 

Yuvarlak Masa bölümümü ise yine hem düşündürüyor hem bilgilendiriyor. Bu haftaki Yuvarlak Masa bölümümüzde konuklarımız; Şef ve Tv Programcısı Memet Özer, Yayıncı Yelda Cumalıoğlu ve Oyuncu Murat Aygen. Konumuz ise; Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var mı?

Future Live ile İzmir’e bağlanıyoruz. Aldığı eğitimleri ve kurumsal iş hayatını bir kenara bırakıp İzmir’de keçi çiftliği kuran girişimci Funda Özer Baltalı ile keyifli bir Pazar sohbeti gerçekleşiyor. 

Tabii ki bu hafta da Özlem Denizmen’le Kadınca’nın değişmezlerini unutmuyoruz. Tasarruf Cadısı baskınlar yapıyor. Bakalım esnafta durum ne? Ayrıca evlere konuk oluyoruz. Aile bütçeleri, birikimler ne durumda? Sokaklara çıkmışken soruyoruz, bilenlere kazandırıyoruz. Tabii stüdyodaki izleyicilerimizi de unutmuyoruz.

Yayın Günü: 14 Nisan  Pazar
Yayın Saati: 10.00