Özlem Denizmen'le Kadınca

Özlem Denizmen'le Kadınca 96. Bölüm

Özlem Denizmen’le Kadınca programının ilk konuğu Nörolog Dr. Timur Yılmaz. Kadın beyni ve erkek beyni birbirinden farklı mıdır? Kadın ve erkek beynini birbirinden farklı kılan nedir?  Beynimiz hakkındaki tüm bilinmeyenleri nörolog Dr. Timur Yılmaz ile konuşuyoruz.

O henüz 14 yaşında genç bir yetenek. Şarkıları sosyal medya platformlarında milyonlarca dinleniyor. Alper Erözer birbirinden güzel şarkılarıyla bu hafta Özlem Denizmen’le Kadınca’da. Alper Erözer ile hem günümüz gençliğini ve gelecek hayallerini konuşacağız hem de en sevilen şarkılarını dinleyeceğiz.

23 Nisan’a 2 gün kala Özlem Denizmen’in bu hafta çok özel bir konuğu var. 10 yaşında bir dahi olan Ahmet Yiğit Başoğlu Özlem Denizmen’le Kadınca izleyenleri için buluşlarından, hedeflerinden ve yeni projelerinden bahsedecek. 

Yuvarlak Masa bölümünde ise yine hem düşündürüyor hem bilgilendiriyor. Bu haftaki Yuvarlak Masa bölümümüzde konuklarımız; Şef ve Tv Programcısı Memet Özer, Yayıncı Yelda Cumalıoğlu ve Oyuncu Murat Aygen. Konu ise; Vazgeçebilecek kadar cesur olmak lazım!

Future Live ile Adıyaman’a bağlanıyoruz. Elmas Keskin 10. Sınıf öğrencisi. Onu arkadaşlarından farklı kılan özelliği ise 2 eliyle aynı anda yazı yazıyor. Bu özellik dünyada sadece Leonardo Da Vinci, Thomas Edison gibi dahilerde mevcut… Lakabı Da Vinci Elmas olan Elmas Keskin’le bu farklı özelliği ve hayalleri üzerine sohbet edeceğiz.

Yayın Günü: 21 Nisan  Pazar
Yayın Saati: 10.00