Burcu ile Hafta Sonu

1. Bölüm

Tüm bölümleri startv.com.tr'de
Burcu ile Hafta Sonu programının bölümleri, sezonları ve fragmanları Star TV'de! Burcu ile Hafta Sonu programını izlemek ve son bölümlerini, fragmanlarını, haberlerini ve yeni bölümlerinin hangi gün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
177. Bölüm

177. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Şeffaf plak nedir? Avantajları nelerdir? Hangi ortodontik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor? Tüm soruları Ortodonti Uzmanı Dr. Seval Karabulut cevaplıyor.

Burun estetiğinde süreç nasıl ilerliyor? Meme estetiğinde hangi implantın uygulanacağına nasıl karar veriliyor? Bişektomi ameliyatı nedir? Estetik operasyonlarla ilgili tüm merak edilenleri Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İhsan Türkmen anlatıyor.

Menopoz dönemi ne zaman başlar? Erken menopozun belirtileri nelerdir? Menopoz semptomları tedavi edilebiliyor mu? Tüm soruları Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Dr. Melis Gökçe Koçer Yazıcı yanıtlıyor.

Fitoterapi nedir? Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılıyor? Kanser tedavisinde tıbbi bitkilerden nasıl yararlanılıyor? Tüm merak edilenleri Fitoterapist Hakan Özkul anlatıyor.

Yaz aylarında cilt bakımımızda nelere dikkat etmeliyiz? Güneş koruyucu kullanmanın önemi nedir? Yazın cildimiz için hangi ürünleri tercih etmeliyiz?  Güzellik Koçu Burcu Ürge çok önemli bakım tüyolarını ve güzellik sırlarını bizlerle paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu ile Hafta Sonu’nda.