Burcu ile Hafta Sonu 172. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Şeffaf plak tedavisi nedir, avantajları nelerdir? Şeffaf plaklarla hangi ortodontik rahatsızlıklar tedavi edilebiliyor? Diş plak tedavileriyle ilgili tüm merak edilenleri ortodonti uzmanı Dr. Yonca Sungur yanıtlıyor. 

Meme estetiği nasıl yapılıyor? Zor bir ameliyat mıdır? Silikon implantlar memede nereye yerleştiriliyor? Ameliyatla memedeki sarkıklıklar düzeltilebiliyor mu? Meme estetiğiyle ilgili tüm soruları estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Mert Ersan yanıtlıyor.

İşitme kaybı nasıl ortaya çıkar, belirtileri nelerdir? İşitme kayıpları nasıl tedavi edilebilir? Tedavi edildikten sonra tekrarlayabilir mi? Tüm merak edilenleri kulak, burun, boğaz hastalıkları uzmanı Doç. Dr. İlhan Şahin anlatıyor.

Arı zehri nedir, faydaları nelerdir? Arı zehrinin cildimiz üzerindeki etkileri nelerdir? Tüm soruları gıda yüksek mühendisi ve arı ürünleri uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı cevaplıyor. 

Cildimiz neden yaşlanıyor?  Cildimizin yaşlanmasını yavaşlatmak için neler yapabiliriz? Nasıl bir bakım rutini uygulayabiliriz? Uzman estetisyen Zeynep Kaya hem cilt yaşlanmasına karşı çok özel bakım tüyoları veriyor, hem de cildi nemlendiren bakım maskesi tarifleri paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu ile Hafta Sonu’nda.