Burcu ile Hafta Sonu 168. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu “Burcu ile Hafta Sonu” bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Kireçlenme neden oluşur, belirtileri nelerdir? Diz kireçlenmesi nasıl tedavi edilebilir? Kalça ve diz protez ameliyatları nasıl uygulanıyor? Tüm bu soruları ortopedi ve travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Hasan Bombacı yanıtlıyor. 

Ev sahibi kiracısını hangi şartlarda evden çıkarabilir? Kiracı evi bir başkasına devredebilir mi? Kiracı kirasını düzenli ödemiyorsa süreç nasıl ilerler? Kiracı haklarıyla ilgili tüm merak edilenleri avukat Selin Kırhan anlatıyor.

Cilt çatlakları neden oluşuyor? Cilt çatlaklarının oluşumunu engellemek mümkün mü? Selülit nasıl tedavi edilebilir? Güzellik koçu Funda Kurt hem önemli bakım tüyoları veriyor, hem de cilt çatlakları ve selülitlere  karşı çok özel tarifler paylaşıyor.

Arı ürünleri bağışıklık sistemimizi nasıl koruyor? Arı sütü beyin ve hafızayı nasıl etkiliyor? Propolisi nasıl kullanabiliriz? Arı ürünleriyle ilgili tüm sorularımızı gıda yüksek mühendisi ve arı ürünleri uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı cevaplıyor.

Botoks nasıl bir uygulamadır? Yüzde ve vücutta hangi bölgelerde kullanılabilir? Yanlış yapılırsa ne gibi sonuçlar ortaya çıkar? Botoksla ilgili tüm merak edilenleri dermatoloji uzmanı Dr. Ali Şahan anlatıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.