Burcu ile Hafta Sonu 175. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Şeffaf plak nedir? Avantajları nelerdir? Hangi ortodontik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor? Tüm sorularımızı ortodonti uzmanı Dr. Ezgi Çakır cevaplıyor.

Ailesel meme kanseri nedir? Kalıtsal meme kanserinden farkları nelerdir? Nasıl tedavi ediliyor? Meme kanserinde erken tanının önemi nedir? Tüm merak edilenleri genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Kinyas Kartal anlatıyor.

Bebeklerde uyku eğitimi nedir? Anneyle bebek arasındaki ilişkiyi nasıl etkiler? Bebek uyutulurken nelere dikkat edilmeli? Tüm sorularımızı bebek uyku danışmanı İlayda Kani yanıtlıyor.

Obezite tedavisinde süreç nasıl ilerliyor? Obezite cerrahisindeki son gelişmeler neler? Cerrahinin riskleri var mı? Tüm merak edilenleri genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Fatih Akgündüz anlatıyor. 

Yurt dışında başarılı bir işletmeci nasıl olunur? Nasıl bir yol izlenebilir? Yurt dışında Türk mutfağını nasıl daha fazla tanıtabiliriz? İşletmeci Nurdan Gür Yüzbaşıoğlu tüm merak edilenleri anlatıyor.

Cilt çatlakları neden ortaya çıkar? Cilt çatlaklarına karşı nasıl bir bakım uygulayabiliriz?  Güzellik koçu Burcu Ürge hem önemli bakım tüyoları veriyor, hem de cilt çatlaklarına karşı çok özel bir yağ tarifi paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.