Burcu ile Hafta Sonu 171. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Katarakt nedir? Presbiyopi nasıl ortaya çıkar? Akıllı lens ameliyatında süreç nasıl ilerler? Göz rahatsızlıkları ve tedavileriyle ilgili tüm merak edilenleri göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Mehmet Gencer anlatıyor.

Burun estetiği nasıl yapılıyor? Burun estetiğinde nefes alma problemi de düzeltilebiliyor mu? Hastaya yapılacak burnun şekline nasıl karar veriliyor? Burun estetiğiyle ilgili tüm soruları estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Mert Ersan yanıtlıyor.

Kansızlık nasıl ortaya çıkar? Kan hastalıklarının belirtileri nelerdir? Lenf bezi büyümesi nedir? Kan hastalıkları ve tedavileriyle ilgili tüm merak edilenleri iç hastalıkları ve hematoloji uzmanı Doç. Dr. Figen Atalay anlatıyor. 

Evlilik dışı doğan çocuklar mirastan pay alabilir mi? Vasiyetname nasıl yazılır? Alzheimer hastaları miras bırakabilir mi? Miras hukukuyla ilgili tüm soruları avukat Selin Kırhan cevaplıyor.

Porselen gibi bir cilde sahip olmanın sırları neler? Sağlıklı bir cilt için günlük cilt bakım rutinimiz nasıl olmalı? Güzellik koçu Aysuda Akbulut hem çok özel cilt bakım tüyoları veriyor, hem de cilde tazelik veren bakım maskesi tarifleri paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.