Burcu ile Hafta Sonu 174. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Göz kuruluğu neden ortaya çıkıyor? Sürekli mavi ışığa maruz kalmak göz kuruluğunu nasıl etkiliyor? Göz kuruluğu nasıl tedavi edilebilir? Tüm soruları göz doktoru Prof. Dr. Koray Gümüş yanıtlıyor. 

Çocuklarda hangi kanser türleri görülüyor? Çocuk kanserlerinin artışını hangi faktörler etkiliyor? Çocuk kanserlerinin tedavisinde hangi yöntemler kullanılıyor? Tüm merak edilenleri çocuk sağlığı, çocuk hematoloji ve onkoloji uzmanı Prof. Dr. Nevin Yalman anlatıyor.

Narsisizm nedir? İkili ilişkilere nasıl yansıyor? Narsist kişilerin özellikleri neler? Bu tarz kişilere karşı nasıl davranabiliriz? Tüm soruları psikoloji bilimi uzmanı Gülşah Saydam cevaplıyor.

Bel fıtığı nasıl ortaya çıkıyor? Ameliyatla nasıl tedavi edilebiliyor? Bel kaslarımızı nasıl güçlendirebiliriz? Bel rahatsızlıklarına karşı neler yapabiliriz? Tüm merak edilenleri beyin, sinir ve omurga cerrahı Doç. Dr. Murat Sayın anlatıyor.

Selülit neden oluşur? Selülitin kalıcı bir tedavisi var mıdır? Selülite karşı ne gibi bakımlar uygulayabiliriz? Güzellik koçu Burcu Ürge hem önemli bakım tüyoları veriyor, hem de selülitle savaşan çok özel bir yağ tarifi paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.