Burcu ile Hafta Sonu 176. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Yaz yaklaşırken fazla kilolarımızdan nasıl kurtulabiliriz? Doğru detoks nasıl yapılmalı? Sağlıklı beslenmenin altın kuralları neler? Diyetisyen Mehtap Yakut tüm merak edilenleri anlatıyor ve yağ yakıcı çok özel bir limonata tarifini paylaşıyor.

Fitoterapi nedir, nasıl uygulanmalı? Ozon tedavisi bağışıklık sistemini nasıl etkiliyor? Tamamlayıcı tıp yöntemleri hangi onkolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor? Tüm soruları Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Uzmanı Dr. Ahmet Özen yanıtlıyor.

Çekişmeli bir boşanma davası anlaşmalıya çevrilebilir mi? Ev işi yapmamak boşanma davasında kusur kabul edilir mi? Nafaka ödeyen taraf ilerde maddi gücünü kaybederse durum nasıl değişir? Boşanma davalarıyla ilgili tüm merak edilenleri Avukat Selin Kırhan anlatıyor.

Propolis cildimize nasıl etki ediyor? Arı ürünleri, mantar ve egzamaya karşı nasıl kullanılıyor? Akne ve sivilceye karşı arı ürünlerinden nasıl faydalanılıyor? Tüm soruları Gıda Yüksek Mühendisi ve Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı cevaplıyor.

Saçlarımızı en çok yıpratan faktörler neler? Yaza girerken saçlarımıza nasıl bir bakım uygulamalıyız? Saçlarımızı nasıl güçlendirebiliriz?  Güzellik Koçu Burcu Ürge hem önemli saç bakım tüyoları veriyor hem de saçı uzatan ve canlandıran çok özel bir yağ tarifi paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.