Burcu ile Hafta Sonu 173. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Endoskopik cerrahi nedir? Kadınlarda hangi hastalıkların tedavilerinde kullanılıyor? Laparoskopik yöntemler kısırlık tedavisinde de kullanılabiliyor mu? Tüm soruları kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek uzmanı Dr. Mert Yeşiladalı yanıtlıyor. 

Pelvik venöz hastalığı nedir? Neden ortaya çıkar? Başka hastalıklarla karıştırılabilir mi? Tedavisi nasıldır? Tüm merak edilenleri kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Suat Doğancı anlatıyor.

Yağ enjeksiyonu işlemi nasıl uygulanıyor? Yağ enjeksiyonunun dolgudan farkı nedir? Kök hücre tedavisi nedir? Hangi alanlarda kullanılıyor? Tüm soruları estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Mert Ersan cevaplıyor.

Obezite oranları son yıllarda neden artış gösterdi? Obezite cerrahisinde hangi yöntemler uygulanıyor? Tüp mide ameliyatından sonra süreç nasıl ilerliyor? Obezite cerrahisiyle ilgili tüm merak edilenleri gastroentroloji cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Ufuk Arslan anlatıyor.

Alzheimer nasıl bir hastalıktır? Belirtileri nelerdir? Genetik midir? Hastalığa karşı beynimizi çalıştırmak için neler yapabiliriz? Hastalığın tedavisi bulundu mu? Alzheimer hastalığıyla ilgili tüm soruları nöroloji uzmanı Dr. Oğuzhan Onultan yanıtlıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu ile Hafta Sonu’nda.