Burcu ile Hafta Sonu 170. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu “Burcu ile Hafta Sonu” bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Şeffaf plak tedavisi nedir, avantajları nelerdir? Şeffaf plaklarla hangi ortodontik rahatsızlıklar tedavi edilebiliyor? Diş plak tedavileriyle ilgili tüm merak edilenleri ortodonti uzmanı Dr. Sinem Ceylanoğlu yanıtlıyor.

Üst göz kapağı estetiği nedir? Badem göz operasyonu nasıl uygulanıyor? Alt göz kapağı operasyonunda süreç nasıl ilerliyor? Kaş kaldırma estetiğinde hangi yöntemler kullanılabiliyor? Göz çevresi estetiğiyle ilgili tüm merak edilenleri estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Mert Ersan anlatıyor.

Duygularımızı nasıl kontrol edebiliriz? Öfkemizi yönetmek mümkün mü? Kendimizi içsel olarak iyileştirmek için neler yapabiliriz? Öz değer duygumuzu nasıl ortaya çıkarabiliriz? Tüm soruları psikosentez uzmanı ve yaşam koçu Cangül Soydemir cevaplıyor.

Son yıllarda obezite oranları neden artış gösterdi? Obezite cerrahisinde hangi yöntemler uygulanıyor? Obezite cerrahilerinden sonra iyileşme süreci nasıl ilerliyor? Tüm merak edilenleri genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Cihan Şahan anlatıyor.

Sıvı yüz germe işlemi nedir? Botoks hangi bölgelere uygulanabiliyor? Burun dolgusu hangi amaçla yapılıyor? Ameliyatsız estetik işlemleriyle ilgili tüm merak edilenleri dermatoloji uzmanı Dr. Erol Özan anlatıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu ile Hafta Sonu’nda.