Burcu ile Hafta Sonu 167. Bölüm

Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…

Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;

Riskli gebelik ne demektir? Gebelikteki riskler hangi testlerle tespit ediliyor? Riskli gebeliklerle ilgili tüm soruları kadın hastalıkları, doğum ve perinatoloji uzmanı Prof. Dr. Mustafa Başbuğ yanıtlıyor.

Hareket bozukluğu hastalıkları nelerdir? Bu hastalıklar nasıl tedavi ediliyor? Beyin pilinin bu hastalıkların tedavisindeki önemi nedir?  Tüm merak edilenleri beyin ve sinir cerrahı Doç. Dr. Mustafa Kılıç anlatıyor.

Saç ekimi son yıllarda neden bu kadar popüler hale geldi? Saç ekim işlemi nasıl uygulanıyor? Bu işlemi yaptırmak isteyenler nelere dikkat etmeli? Saç ekim işlemiyle ilgili tüm soruları saç ekim cerrahı Dr. Koray Erdoğan cevaplıyor.

Gülüş tasarımı nedir? Hangi uygulamaları kapsıyor? Kişiye uygun tasarıma nasıl karar veriliyor? Tüm merak edilenleri diş hekimi Arten Dyrmishi anlatıyor.

Boyun bölgesindeki kırışıklıklar neden oluşuyor? Boyun ve dekolte bölgesine nasıl bakım uygulayabiliriz? Güzellik koçu Aysuda Akbulut hem çok önemli tüyolar veriyor, hem de boyun bölgesi bakımı için özel tarifler paylaşıyor.

Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda.